Eden Breeze

"Aty ku ushqimi noton në shije"

Eden Breeze

Nga menuja jone

 • 1200 ALL

  Fileto Viçi Zgare

  ( Fileto Viçi, Patate furre)

 • 700 ALL

  Stroccopredi Pancet Grogonxda Spinaq

  (Parçet Grongonxola, Spinaq)

 • 1400 ALL

  Antipastë Oktapodi

  (Selino, Karrota, Kaperi)

 • 500 ALL

  Sallatë Çezar

  (Sallatë Jeshile, Pulë, Misër, Pomodorini, Salcë Çezari)

 • 6000 ALL

  Karkalec Viola i Dytë

  (1 kg)

 • 3600 ALL

  Kovaç

  (kg)

Tel: +355 67 40 44 445

Blog

Të fundit

Are reduced-calorie wines worth it?

If you’re counting calories, a glass of wine might be your alcoholic beverage of choice, as it’s a lighter option than many other mixed drinks. Reduced-calorie wines can save you…

Më Shumë

What Do Fish Eat & What is Fish Food Made of?

If you’ve got a pet fish, you might think feeding him the fish flakes from the local pet store is enough. While it will get your fish through the day,…

Më Shumë

Çfarë thonë klientët tanë

Thënie

Më mahniti ambienti, super atmosferë dhe ushqimi shumë i shijshëm. Faleminderit Eden.

Enea Hoxha

Gjithçka ishte super. Tavolinat, vendet private dhe të rehatshme. Do vij përsëri të shijoj karkalecat tigër se më la shumë mbresa.
Flm Eden Breeze.

Aldo Bali

 

albreeze